nnowa-strona
Kategorie: Z ŻYCIA FIRMY
2 grudzień 2013,
 Off

Z przyjemnością informujemy o uruchomieniu naszej nowej, firmowej strony internetowej. Poza nową szatą graficzną, strona zyskała przejrzysty układ w ramach, którego  wyróżniono pięć zakładek. Dzięki zastosowaniu takiego rozkładu użytkownik w łatwy i intuicyjny sposób odszuka interesujących go informacji na temat naszej firmy czy oferty.

W dziale „O firmie” prezentujemy naszą historię. W ramach działu można odnaleźć również informacje na temat specjalistycznych artykułów publikowanych przez naszą kadrę inżynierską na łamach branżowych portali internetowych.

W ramach serwisu uruchomiliśmy również dział aktualności, za pośrednictwem którego będziemy na bieżąco przekazywać jak najwięcej informacji na tematy związane z branżą, nowościami na rynku oraz nowoczesnymi rozwiązaniami z zakresu mechaniki samochodowej oraz transportu.

Dzięki stronie kontaktowej dajemy możliwość pozyskania szczegółowych danych kontaktowych do naszej firmy. W ramach strony udostępniliśmy formularz kontaktowy, dzięki któremu istnieje możliwość napisania do nas wiadomości z zapytaniem – zapewniamy, że na każdą odpowiemy w jak najkrótszym czasie.

Comments are closed.

This template supports the sidebar's widgets. Add one or use Full Width layout.