biurowiec
PONAD 15 LAT DOŚWIADCZENIA

Firma J&M Trans została założona w 1998 roku przez dwóch braci – Jarosława i Mirosława Rosiak w Żarach. Aktualnie siedziba firmy mieści się w Żaganiu przy ulicy Lotników Alianckich 11, zlokalizowanej w pobliżu drogi krajowej A-18. W początkowej fazie działalności firma świadczyła usługi jedynie na terenie Polski, jednak dynamiczny rozwój i wzrost zainteresowania Klientów sprawił, że oferta przewozu towarów została rozszerzona o kraje Unii Europejskiej.

TRANSPORT, POMOC DROGOWA, SERWIS TIR

Oferta firmy została dopasowana do potrzeb Klientów i podzielona na handel oraz usługi, stanowiące główny obszar naszej działalności. Oferujemy międzynarodowy przewóz towarów, usługi z zakresu pomocy drogowej dla samochodów osobowych i ciężarowych, mechanikę pojazdową, mobilny serwis tir oraz usługi wulkanizacyjne, wykonywane także w terenie. Prowadzimy również sklep z częściami zamiennymi, który mieści się na terenie naszej firmy.

RZETELNIE, FACHOWO I NA CZAS

Niezawodny park maszyn, ponad piętnastoletnie doświadczenie oraz  szybka i sprawna komunikacja przyczyniły się do zdobycia zaufania wielu Klientów. Budując swoją pozycję na rynku usług mechaniki samochodowej dbamy o ciągły wzrost jakości oferowanych przez nas usług. Wysoka elastyczność, terminowość oraz otwartość na potrzeby naszych Klientów wyróżnia nas na tle lokalnego rynku.

Firma J&M Trans została założona  w 1998 roku i od tamtego czasu stale się rozwija, oferując swoim Klientom najwyższej jakości usługi.

Gwarancja bezpieczeństwa i sprawna obsługa to  zasady, którymi kierujemy się w naszej codziennej pracy, a zadowolenie Klientów to efekt, z którego jesteśmy dumni.  Sprawdź sam!